Telefon: 0534.236.19.50 E-Posta : support@gmail.com
Adres : Semerciler Mah. 781. Sok. No: 5 Kat: 1 Mai Psikoloji Adapazarı/ Sakarya Working Hours : Sun - Friday 24hr1
Eng

Hizmetlerim

Bireysel Danışmanlık

Bireysel Psikolojik Danışma Nedir? Bireysel Psikolojik danışma, kişinin kendini anlaması, farkındalık kazanması, problemlerini tanımlaması ve çözüm yolları üretmesi, kararlar alması, kapasitesini geliştirmesi, çevresiyle uyumlu ve sağlıklı bir iletişim halinde olması ve kendini geliştirmesi için uzman kişilerce verilen profesyonel yardım sürecidir.
Hayatta yaşanan sorunlarla ve yanlış düşüncelerle beraber hepimiz zaman zaman psikoloğa ihtiyaç duyabiliriz. Psikolojik danışma, problemi olan bir “danışan” ile “danışman” arasında, danışanın çevresi ile daha etkili davranışlar geliştirmesini sağlamak, kendisini daha iyi hissetmesi ve kendini daha iyi ifade etmesi için karşılıklı bir etkileşim süreci olarak tanımlanabilir.
Yaşamında değişen durumlarla beraber uyum sorunu yaşayan ve problemlerle mücadele ederken objektif bir bakış açısına ihtiyaç duyan bireylerin psikoloğa gitmesi çok normaldir.
Çevremizde bu durum ‘deli doktoru’ olarak tabir edilebiliyor. Çevredeki bu yanlış bilgilendirmelere dikkat etmeliyiz ve doğru bilgileri uzmanlara danışarak öğrenmeliyiz

  • Kaygı
  • Depresyon
  • Kaygı bozuklukları
  • Davranış Problemleri
  • Obsesyon ve Takıntılar

Online Randevu Talebi